Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą postawić latarnie i wybrukować wąwóz korzeniowy w Kazimierzu Dolnym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 kwietnia 2017 r. o 08:11 Powrót do artykułu
K... kto nami rządzi? Zacznę chyba jednak chodzić na wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden Grobel w Puławach chce wycinać lasy pod hale i magazyny, drugi Pisula w Kazimierzu betonować i obkładać świecidełkami korzeniowy wąwóz. Brak słów. Skąd tacy 'rządziciele' się biorą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby do tego doszlo to by sie nadawalo na zgloszenoe do prokuratury za niszczenie przyrody. Co za paranoja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech się autorzy pomysłu razem z burmistrzem pizdną "kocim łbem" w swoje puste łby a po tym zabiegu uspakajającym odp...lą od wąwozów. Poprawiaczy natury znamy z przeszłości i innych destrukcyjnych działań na tym co natura stworzyła przez tysiąclecia. Niech poprawiają stan swoich umysłów i wypędzić z posad decydentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że bez ingerencji człowieka w wąwóz korzeniowy za kilka lat nie będzie wąwozu. Erozji powoduje podmywanie korzeni, co roku kilka drzew "wypada". Na pewno jest jakiś sposób na zachowanie tego miejsca dla naszych dzieci. Jak zaczną brukowac wąwóz, kupię kilka "pereł" i się pierwszy przykuje do KORZENI w ramach protestu, choć jak pisałem wyżej to niebezpieczne. PL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam możliwość podziwiania naturalnego piękna tego wąwozu i nie wyobrażam sobie aby je niszczyć brukiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogonić tych pseudodoradców burmistrza i tyle. Chorzy ludzie. Panie Burmistrzu nie ma Pan własnego rozumu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dzieej się naprawdę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uchowaj Boże! !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymyty less można zbierać i zasypywac dziury w wąwozie. Panie Posyła łopata do ręki i do działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pan burmistrz zobaczy jak jest komentowany jego pomysł na mediach społecznościowych. Nie anonimowo! Ale Z imienia i nazwiska. Ze wstydu na jego miejscu podalbym się natychmiast do dymisji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co 100 metrów postawić tojtoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pisula łopata do ręki i zasypywac wyrwy w wąwozie. A lampki niech sobie pan sam w ogródku zakłada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałyby mu się jakieś szkolenia z empati, estetyki i wartości krajobrazu. Nie wiem czy są też jakieś kursy apropos myślenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debile, debile, debile - jak można wpaść na taki pomysł - to chyba prima aprilis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie Czytajcie Mnie! Wszystko co trzeba zrobić, to u wylotu wąwozu wykopać głęboki rowek, nad którym rozkłada się kratownicę - takie rozwiązanie melioracyjne jest najmniej inwazyjne! Spływają woda i pył znajdą odprowadzenie! Cyprian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę się wpisać na listę 4 klas gdzie się zgłosić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Burak może uciec z wiochy, ale wiocha nigdy nie ucieknie z buraka"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno gdzieś jest lista za utworzeniem klasy czwartej w SP9 chętnie się dopisze proszę o namiary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nic mnie nie zdziwi w tym Kazimierzu. Ten pomysł to jakiś koszmar. Zresztą Polskę opanowała jakaś plaga delikatnie mówiąc "istot nie myślących", którzy co gorsze mają możliwość decydowania o ważnych dla obywateli sprawach, bo np w BPN ostatnio wybudowano schody na Tarnicę. Zamiast współistnieć - niszczycie. Panowie decydenci to nie jest wasz prywatny folwark, góry, rzeki, wąwozy, doliny, równiny itd to należy do wszystkich obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...